امتیاز مشتری: 0 نفر
40,200

دستگیره دو پیچ درب حیاطی کروم لوکس سر طلایی

کارتن 46 عددی بسته 2 عددی

کد کالا: ‎102201834

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 40,200
عدد

جزئیات محصول

مشخصات فنی

  • اندازه: 25 سانتی متر
  • رنگ: کروم سر طلایی
  • وزن: 325 گرم
  • جنس: آهن پوشیده شده با رنگ کوره ای
  • تعداد کالا در هر بسته:2 عدد
  • تعداد کالا در هر کارتن: 62 عدد
  • مخصوص درب آهنی
  • نحوه اتصال به درب آهنی با دو پیچ صورت میپذیرد

توضیحات

دستگیره درب یکی از مهم‌ترین و ضروری ترین اجزای درب به حساب می‌آید. این دستگیره ها بر حسب نوع درب به انواع متفاوتی تقسیم می‌شوند. برای مثال برای درب‌های آهنی دستگیره های مخصوص طراحی و تولید شده است. دستگیره درب فلزی یکی از اجزای درب‌های آهنی مدرن و قدیمی مدرن محسوب می‌شود. در یک ساختمان درب ها از جنس چوب، MDF یا هر ماده دیگری که داشته باشند جهت کاربردی شدن نیاز به دستگیره درب دارند.  عوامل بسیاری از جمله: قیمت، طراحی، جنس و سهولت نظافت مواردی هستند که در هنگام خرید دستگیره درب آهنی در انتخاب شما تاثیر گذار خواهند بود که ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا اکثر این ویژگی‌ها را برای شما توضیح دهیم. با توجه به کاربرد و جنس درب می توان از گروه های موجود که شامل دستگیره های سنتی، لوکس، روزرت، دیجیتال و درب آهنین می شوند یکی را انتخاب کرد.


بهترین دستگیره حیاطی

دستگیره حیاطی آهنی برای درب آهنی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در کیفیت‌ها و درجه بندی‌های متفاوتی تولید شده و ارائه می‌شود. یراق آلات به عنوان عناصر کوچکی که برای افزایش دوام و ایمنی وسایل به آنها افزوده می‌گردند در تمام جوانب از جمله دوام و کارایی، عملکردی بودن، زیبایی و … موثر هستند. دستگیره حیاطی از جمله یراق آلاتی است که هر فرد به طور روزانه بارها و بارها با آن سر وکار دارد و این اهمیت این عنصر کوچک را مشخص می کند. دستگیره درب حیاطی مختلف، با توجه به ویژگی هایی از قبیل عملکرد فضا، جنس در، ابعاد در و … متفاوت هستند.

زیبایی و کیفیت انواع دستگیره درب به طور همزمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دستگیره ها از جنس های متفاوت و متنوعی از قبیل برنج، کروم، نیکل ساتن، نقره، استیل و آلیاژهای آهن، شیشه  و سرامیک ساخته می شوند. نکته ی قابل توجه این است که دستگیره های درب های مختلف یک ساختمان، باید در تمام جانب هماهنگ باشند. وزن دستگیره ها از عوامل مهم در انتخاب آنها است زیرا هرچه وزن دستگیره بیشتر باشد احتمال استفاده از آلیاژ مناسب در آن نیز بیشتر بوده و متناسب با آن مقاومت و کارایی و دوام نیز بالا می رود.

 

انواع دستگیره درب کیفیت آن‌ها

انواع دستگیره درب  شامل چه مواردی می‌باشد؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از مشتریان و خریداران در هنگام خرید محصول پیش بیاید. دستگیره های درب به انواع مختلفی مانند ساده و ضد سرقت تقسیم می‌شوند. دستگیره های ضد سرقت همان گونه که از نام آن‌ها مشخص است امنیت و ایمنی بیشتری نسبت به دستگیره ‌های ساده تر دارند.  از دیدگاهی دیگر، دستگیره های درب حیاطی به دو نوع تک پیچ و دو پیچ (میله ای) تقسیم میشوند. مشتریان بنا به نیاز و سلیقه یکی از این دو نوع را انتخاب مینمایند.

کشور سازنده

ایران

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روز

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.