امتیاز مشتری: 0 نفر
96,900

قفل آویز سایز 63 طرح برنجی 3 کلید معمولی PARSA

بسته 12 عددی کارتن 96 عددی

کد کالا: ‎102201859

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 96,900
عدد

جزئیات محصول

مشخصات فنی

ابعاد : 10*6*2 سانتی متر
وزن : 390 گرم

توضیحات

قفل آویز به قفلی دارای حلقه‌ گفته می شود که به صورت پرتابل(حمل شدنی) گفته می‌شود که به وسیله کلید، یا رمز یا با نیروی الکتریسیته باز و بسته می شود.قفل‌های آویز در ابتدا در چین رواج داشته اند. در اروپا نخستین بار قوم سلت این گونه قفل را به‌کار بردند. بازرگانان سلتی برای ایمن نگاهداری پول‌های خود از قفل‌های آویز استفاده می‌کردند.
یک قفل آویز از یک حلقه فلزی که به یک محفظه فلزی متصل است تشکیل شده. قفل‌های آویز کوچک، معمولاً حلقه‌ای به ضخامت ۲ تا ۳ میلی متر و دهانه ۱ سانتی متر دارند. قفل‌های آویز بزرگ ممکن است حلقه‌هایی به ضخامت ۸ میلی متر و دهانه‌ای تا ۱۰ سانتی متر داشته باشند.
قفل‌های آویز و کتابی بیشترین کاربرد را در این خصوص حفظ ایمنی محیط دارند. سیستم قفل شدن این محصول به صورت‌های مختلفی نظیر کلیدی معمولی، کلیدی کامپیوتری، رمزدار و در گونه‌های پیشرفته به شکل شناسایی اثرانگشت است. همچنین قفل‌ها در شکل‌های گوناگون در بازار وجود دارند. نکته‌ی مهم در ساخت و تهیه‌ی قفل‌های آویز و کتابی این است که حلقه یا میله از مواد مرغوب ساخته شود و امکان بریدن یا قطع کردن آن‌ها به صورت معمولی وجود نداشته باشد.
قفل آویز در مدل ها طرح برنجی و فولادی و گارد و رمز دار در بازار وجود دارد
 

کشور سازنده

چین

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روزه

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که درباره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال پیام
رتبه شما: Security code