امتیاز مشتری: 5 نفر
139,400

لاستیک ( تایر ) دوچرخه سایز 26 پهن گلریز ( گل ریز ) ایران یاسا

26x2.35KP

کد کالا: ‎102000523

برند: ‎Iran Yasa _ ایران یاسا

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 139,400
حلقه

جزئیات محصول

مشخصات فنی

  • جنس: لاستیک مصنوعی
  • سایز: 26 اینچ
  • پهنا: 2.35 اینچ
  • مناسب دوچرخه کوهستان
  • لاستیک دوچرخه ایران یاسا مناسب برای دوچرخه های سایز 26 میباشد آج این نوع لاستیک درشت واز کیفیت خوبی برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارد طرح این لاستیک ها جدید و پهن بوده و از مواد درجه یک ساخته شده است
  • وزن: 1300 گرم

توضیحات

خرید یک تایر جدید برای دوچرخه خود نباید بیش از حد پیچیده باشد. اما متغیرهای زیادی وجود دارد که همیشه انتخاب درست و واضح را انجام نمی دهند. دوچرخه ای که شما دارید و نوع سواری شما تاثیر زیادی بر روی نوع تایر دارد .

ابعاد

تایرهای استاندارد دوچرخه سواری بالغ، از جمله دوچرخه های کوهستانی و هیبریدی، می توانند در اندازه های 26 اینچ یا 29 اینچ باشند که اندازه گیری قطر بیرونی تایر است. دوچرخه های کوهستانی نیز می توانند چرخ های 27/5 اینچ داشته باشند. در دوچرخه های جاده / مسابقه ای امروز، اندازه چرخ ها در شایع ترین آنها 650 میلی متر یا 700 میلی متر است. اندازه تایر شما در طرف لاستیک فعلی شما مهر می شود.

عرض

جزء بعدی اندازه تایر، عرض است. این شماره دوم اندازه گیری تایر است. به عنوان مثال، "بالون" لاستیک های مورد استفاده در دوچرخه سواری  نوع برچسب "26 * 2.125" به این معنی است که لاستیک قطر 26 اینچ و 2.125 اینچ گسترده است.

تایرهای دوچرخه کوهستانی و هیبریدی می توانند بین 1.5 تا 2 اینچ فاصله داشته باشند، اما اندازه خاصی که می خواهید، بسته به نوع سواری شما متفاوت است. ما در مورد آن در زیر صحبت خواهیم کرد.

چه عرضی می خواهید؟

در اینجا فرمول اصلی مربوط به عرض دوچرخه تایر است: لاغر برابر سریع است، زیرا با جاده ارتباط کمتری دارد. اما آنها ممکن است آسیب پذیرتر باشند. تایرهای وسیع تر به شما احساس راحتی بیشتری می کنند و تماس بیشتری با جاده ها برقرار می کنند. آنها همچنین باعث کشش بهتر روی سطوح نامنظم می شوند.

تعیین اندازه تایر شما

اگر شما نمی دانید چه اندازه چرخ شما دارید، می توانید:

  •  به کتابچه راهنمای دوچرخه خود مراجعه کنید.
  • بازدید از وب سایت گودفوپی، که معمولا دارای مشخصات کامل دوچرخه مربوطه است.
  • خودتان را محاسبه کنید: برای اندازه کامل و یا به محور چرخش به رینگ بروید، سپس آن را دو بار بچرخانید.
  • آن را به طرفداران در فروشگاه دوچرخه محلی خود نشان می دهد؛ آنها فقط با نگاه به آن می دانند و می توانند بهترین نوع برای سواری و دوچرخه خاص خود را ارائه دهند.

درباره ایران یاسا:

شرکت ایران یاسا تایر و رابر (سهامی عام) در تاریخ 7 آبان ماه 1347 با نام ” شرکت سهامی کارخانجات تولیدی و صنعتی ایران یاسا” تحت شماره 11051 در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی تهران و متعاقباً طی شماره ثبت 6590 در اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیر تجاری شهریار به ثبت رسیده و در سال­های گذشته با تصویب مجامع عمومی فوق­ العاده صاحبان سهام نام آن به شرکت ایران یاسا تایر و رابر و نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافته و در تاریخ 02/06/1382 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد. 

slider-tablighat-mahsolat-1-(1).jpg

شرکت ایران یاسا تایر و رابر (سهام عام) افتخار می کند به پشتوانه نیم قرن تجربه در صنعت تایر، به عنوان اولین تولید کننده انواع تاير و تیوب موتورسیکلت، دوچرخه اي، اسكوتري، كشاورزي و انواع شيلنگ آب و گاز همواره به دنبال ارتقاء کیفیت و تولید محصولات متنوع و متناسب با نیاز بازار و مشتریان بوده است.

سهم بازار گروه محصولات تایر و تیوب موتورسیکلت شرکت ایران یاسار 50 درصد ، سهم بازار گروه محصولات تایر 65 درصد و برای محصولات تیوب را 39 درصد اعلام کرد و گفت: با اجرای طرح توسعه ای که به‌ زودی در این مجموعه به بهره برداری می‌رسد، سهم بیشتری از نیاز کشور توسط این شرکت تامین خواهد شد.

این شرکت از ابتدای بهره‌برداری تاکنون با شناسائی بازارهای صادراتی، بخشی از محصولات خود را به صادرات اختصاص داده است به نحوی که در حال حاضر علاوه بر بازار داخل کشور، محصولات شرکت به سایر کشورها از جمله پاکستان، افغانستان، عراق، یمن، نیجریه، ترکیه و ترکمنستان صادر می گردد.

در راستای ضرورت پاسخگویی به انتظارات و نیازهای جدید بازار به عنوان یکی از دغدغه­ های مهم این واحد تولیدی، تحقیق و مطالعه در زمینه تغییرات تکنولوژی و محصولات بر اساس تغییرات پیوسته در تولید وسایل نقلیه جدید و نیاز بازار، با جدیت انجام می­شود تا با  تولید متنوع محصول، جذب فرصت­های جدید و حفظ سهم بازار خود در مقابل سایر رقبا شرکت های رقیب خارجی و داخلی فراهم گردد.

ایران یاسا با اتکا به کـیفیت بالای محصولات تولیدی خود، دوره ضـمانت 3 و 2 سـاله را به ترتیب جهت محصولات تایر و تیوب برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است، که خدمات ارائه شده در دوره ضـمانت از طریق سـیستم خـدمات پس از فـروش ایران یاسـا در سراسر کشور قابل دسترس می باشد.

کشور سازنده

ایران

گارانتی

گارانتی: 36 ماهه - هر تایر نو تولید شرکت ایران یاسا که بیشتر از 36 ماه از تاریخ خرید (درصورت ارائه رسید خرید دارای مهر و امضاء از طرف نماینده ) و یا بیشتر از 36 ماه از تاریخ تولید (درصورت عدم ارائه رسید خرید) آن نگذشته باشد و در شرایطی غیر از موارد عنوان شده در بخش “مواردی که شامل ضمانت نمی باشند” غیر قابل استفاده باشد از سوی شرکت ایران یاسا تعویض خواهد شد . مواردی که شامل ضمانت نمی باشد 1. تایرهایی که عمق آج رویه آن ها بر اثر سائیدگی کمتر از 0.8 میلیمتر شده است. 2. تایرهایی که به دلیل نوع موتورسواری غیر استاندارد، بصورت غیریکنواخت در قسمت هایی عمق آج رویه آن ها بر اثر سائیدگی کمتر از 0.8 میلیمتر شده است. 3. تایرهای استفاده شده در مسابقات، رقابت های دیگر ویا استفاده شده در سرعت هایی بیشتر از محدوده قانونی درنظر گرفته شده برای تایر. 4. تایرهای نوع بزرگراهی یا جاده ای که در جاده های خاکی و غیر آسفالت مورد استفاده قرار گرفته باشد ویا هر گونه مصرفی که توسط تولید کننده موتورسیکلت توصیه نشده باشد . 5. تایرهای مورد استفاده در موتورسیکلت هایی که به عنوان کشنده مورد استفاده قرار می گیرند . 6. استفاده از تایرهای تیوبلس (Tubeless) در رینگ های نیازمند به تیوب. 7. عدم استفاده از تیوب برای تایرهای علامت گذاری شده با عبارت نیازمند تیوب “Tube Type” . 8. تایرهای استفاده شده با تیوب های مستعمل، آسیب دیده یا سایز نادرست. توجه : برای ایمنی بیشتر ضروریست تا در هنگام تعویض تایر های نوع تیوب تایپ ، تیوب نیز تعویض گردد . 9. تایرهایی تعمیری و یا تایرهایی که در بخش هایی از آن تغییراتی صورت گرفته باشد. 10. تایرهایی که درون آن ها با هر نوع موادی به جزء هوا پرشده باشد. این موارد شامل مواد تزریق شده توسط بالانس کننده های خشک/ مایع یا درزگیرها و یا هر ماده ای که بعنوان پرکننده در داخل تایر استفاده گردد. 11. تایرهایی که بوسیله انواع خرابی خطرناک جاده ای از قبیل پارگی، پنچری، بریدگی یا به علت بوجود آمدن اشکال در موتورسیکلت ، آتش سوزی، تماس با مواد خورنده ، سواری در حالت پنچری ، بالانس نامناسب ، نقص در سیستم تعلیق ، تنظیم باد نامناسب، اعمال بار بیش از حد ، نصب نامناسب تایر روی رینگ یا نصب تایر بوسیله تایلیور؛ یا بر اثر چرخش در گِل، برف، شن، یخ یا حین بالانس نمودن موتورسیکلت یا تست دینامومتر دچار آسیب شده باشند. 12. ترک حاصل از اوزون یا آب و هوا برای تایرهای تمیز شده با اسپری (Dressing) یا مواد تمیز کننده ناسازگار یا ارائه شده بعد از 24 ماه پس از تاریخ تولید. 13. فرسودگی های ناشی از قرار دادن تایر در معرض عوامل جوی و محیطی همچون تابش مستقیم نور آفتاب یا انبارش نادرست تایر. 14. درصورتیکه تیوب مصرفی تولید شرکت ایران یاسا نباشد. تعهدات صاحب تایر 1. خریدار مسئول نگهداری مناسب از تایر، عملکرد درست و قانونی موتورسیکلت می باشد. 2. رعایت میزان باد و بار تایر مطابق دستورالعمل ارائه شده توسط سازنده موتورسیکلت، اطلاعات تایر، اعلان و محدودیت های درج شده بر دیواره تایر. 3. تنظیم فشار باد بطور مداوم بوسیله فشار سنج تایر. و 4. بازرسی تایر به منظور رویت صدمات یا فرسایش غیر طبیعی درصورت وقوع. حقوق قانونی بنا به حد مجاز تعیین شده توسط این قانون، ایران یاسا برای (1) هر گونه زیان تجاری (2) هر آسیبی مربوط به مالکیت هر چیز به جز خود تایر (3) هر نوع دیگری از آسیب های تصادفی، غیر مستقیم، خاص یا آسیب های تبعی ناشی از هر دلیلی به هر قدر که باشد، مسئول نمی باشد.
مرجوعی کالا: 100 روز

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.