امتیاز مشتری: 0 نفر
11,900

مته برگی سایز 22 تایتان TAITAN

کد کالا: ‎100801079

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 11,900
عدد

تخفیفات

جزئیات محصول

مشخصات فنی

توضیحات

مته برگی چیست؟

 این مته یکی از انواع مته ها می باشد که همانند تمامی این ابزار ها، به منظور ایجاد سوراخکاری در چوب ها استفاده می شود. در واقع باید اشاره کنیم که ماهیت مته، سوراخکاری های عمیق و یا کم عمق در بطن چوب است. اما طبیعتا برای انجام کار های مختلف، نیاز به گونه های مختلفی از مته ها داریم تا بتوانیم مطابق با نیاز ها، سوراخ هایی را درچوب ایجاد کنیم. مته برگی نیز با داشتن ساختار جالب خود، می تواند سوراخی استوانه ای و قطور را در چوب ایجاد کند

ساختار مته برگی

اگر به تصاویر مته برگی دقت کرده باشید، شکل آن ها کاملا شبیه به یک برگ می باشند. در واقع باید اشاره کنیم که بدنه مته برگی، کاملا پهن بوده و شکل برگ مانندی دارد. این بدنه ی پهن و برگ مانند، با چرخیدن خود، می تواند سوراخی پهن را در چوب ها ایجاد کند.
 

نوک مته برگی

نوک مته برگی، دارای شکل بسیار جالبی است. نوک مته برگی، همانند یک پیکان می باشد که کاملا تیز است. عموما وجود این پیکان تیز، برای این است که بتوان مته را بر روی چوب به طور کامل ثابت نگاه داشت. و در نهایت، به سادگی و آسانی، اقدام به سوراخکاری سطح نمود.
 

کاربرد مته برگی

مته برگی، نوعی از مته است که هم می توان آن را بر روی دریل برقی نصب نمود. و هم می توان در دریل های شارژی از آن استفاده کرد. در نتیجه به طور کلی، می توانید به راحتی و آسانی، اقدام به خرید مته برگی کنید و در نهایت، استفاده خوبی از آن داشته باشید. مته برگی می تواند سوراخی عمیق و استوانه ای شکل را درون چوب ایجاد کند. اما باید اشاره کنیم که در هنگام استفاده از این مته، عموما پشت قطعه کار بر آمده می شود. در نتیجه، اگر قصد دارید تا بستر سوراخی که ایجاد می کنید، کاملا صاف و مسطح باشد، باید اشاره کنیم که مته برگی مناسب کار شما نیست.  از کاربرد های مته برگی می توان به سیم کشی و لوله کشی اشاره کرد.
 

نکات استفاده از مته برگی

ه منظور استفاده از مته برگی و ایجاد سوراخی در چوب، بهتر است که ابتدا مرکز سوراخ مد نظر خود را علامت گذاری کنید. به خاطر داشته باشید که مته برگی دارای تنوع آن چنانی در خصوص سوراخکاری نیست و در نهایت می توانید سوراخی به قطر 38 میلیمتر در چوب ایجاد کنید. در نهایت باید اشاره کنیم که پس از مشخص نمودن مکز دایره مد نظرتان، پیکان مته برگی را بر روی علامت خود قرار دهید و سپس، با کمی فشار، به آرامی دکمه روشن شدن دریل را فشار دهید. این مرحله بسیار حساس بوده و دقت کنید که به هیچ عنوان، دریل شما تکان نخورد.
در نهایت پس از فرو رفتن مته در چوب به میزان کم، می توانید فشار و سرعت دریل را بیشتر کنید و در نهایت، بهترین و تمیز ترین سوراخکاری را با استفاده از مته برگی انجام دهید. یکی از بهترین مزایای آن، قیمت مته برگی است. شما می توانید با مناسب ترین هزینه ها اقدام به خرید مته برگی کرده و به راحتی اقدام به ایجاد سوراخ در سطح چوب کنید
 

کشور سازنده

ایران

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روز ضمانت مرجوعی

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.