امتیاز مشتری: 0 نفر
175,000

دستگاه سرامیک بر (کاشی بر) دو میله سایز 40 چینی TILE CUTTER

کد کالا: ‎101800042

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 175,000
عدد

جزئیات محصول

مشخصات فنی

  • وزن کم وسبک
  • قابل حمل و جابه جایی
  • برش سریع و دقیق
  • مناسب برای برداشتن کاشی شکسته
  • کاربرد در تعمیر قسمتی از کاشی شکسته
  • دارای قیمت بسیار مناسب

توضیحات

برش سرامیک خیلی راحت تر از چیزی است که خیلی ها تصورش را می‌کنند،تنها کافی است در انتخاب ابزار دقت کنند و ابزار مورد نیاز خود را صحیح انتخاب کنند.
اگرچه،هر ابزاری برای برش یک نوع سرامیک مناسب است
ما در این پست به شما کمک می‌کنیم که بهترین ابزار خود را برای برش سرامیک انتخاب کرده و ابزار مناسب را تهیه کنید.
هدف ما از نگارش این مقاله آموزش برش سرامیک به شکل هایی است که تا به حال نمی‌توانستید.در انتهای این مقاله شما یاد خواهید گرفت که ابزار مناسب برای برش سرامیک را انتخاب کرده و برش هایی ایجاد کنید که تا به حال نمی‌توانستید.

معرفی

تایل های سرامیکی در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود است،سرامیک به شما کمک می‌کند که کف اتاق ها و پذیرایی خود را به اشکال بسیار زیبایی مزین کنید.سرامیک ها در بازار برای هر بودجه‌ای موجود می‌باشند،جنس سرامیک بسیار با دوام است و زیبایی خاصی به خانه شما می‌بخشد.

کاشی های سرامیکی شامل مدل های سفالی،سنگی،سرامیک های چینی،سرامیک های شیشه ای و سرامیک سخت می‌باشند و می‌توان از آن ها برای دیوار،پشت بام،کف و در مواردی برای تزیین سقف نیز استفاده کرد.

سرامیک نیز مانند شیشه ابزارهای بسیار مختلفی برای برشش در بازار موجود است . در صورت انتخاب ابزار مناسب سرامیک ها به‌راحتی به قطعات کوچکتر تقسیم می‌شوند.

۹ متود برش سرامیک

برای آسان تر کردن برش کاشی و سرامیک،سه ابزار و تکنیک بیشترین کارایی را در بین ابزارهای دیگر دارا می‌باشد. با این حال،باید در نظر داشته باشید که سرامیک های سیمانی ( کاشی ) ،سرامیک های سنگی و سنگ های فیروزه و نوعی از کاشی چینی فقط به کمک دستگاه برش کاشی و سرامیک با آب  قابلیت برش دارند و استفاده از هر روش دیگری باعث خورد شدن این اجسام می‌شود. در اینجا ۸ ابزار برش کاشی و سرامیک معرفی شده است .

۱- دستگاه برش سرامیک دستی

۲-انبر برش کاشی

۳-دستگاه برش کاشی و سرامیک با آب

۴-شیشه بر

۵-دستگاه فرز

۶-تیغه ی برش دوار

۷-خط کش برش کاشی

۸-دریل برقی

۹-اره مویی

۱-استفاده از دستگاه برش سرامیک دستی

دستگاه برش سرامیک دستی و دستگاه برش کاشی و سرامیک با آب ۲ تا از اصلی ترین و قدرتمند ترین دستگاه های برش کاشی و سرامیک می‌باشند که می‌توان از آنها در برش کاشی و سرامیک بهره برد.اگر شما به دنبال یک روش آسان هستید که سرامیک را برش دهید و دستگاه برش را نیز با خود به آسانی حمل کنید،پیشنهاد ما به شما دستگاه برش سرامیک دستی است.

کشور سازنده

چین

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روز

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.