ناموجود
امتیاز مشتری: 0 نفر
75,400

مانع ترافیکی مخروطی (کله قندی) لاستیکی معمولی بدون کفی صورتی طول 60 سانت

کد کالا: ‎101500446

موجودی: موجود نیست
:(جمع قیمت(بدون مالیات 75,400
ناموجود

جزئیات محصول

مشخصات فنی

  • وزن: 1100 گرم
  • جنس: لاستیکی ژله ای
  • طول: 80 سانتی متر
  • شکل: مخروطی ( کله قندی )
  • رنگ:صورتی

توضیحات

مخروطی ایمنی (ترافیکی ) : مخروطی ایمنی با مواد پلی اتیلن و مواد پی وی سی درجه یک در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود .
مخروطی های ترافیکی به ارتفاع ” 45 و 60 و 75 سانت” از جنس پی وی سی جهت حفظ موقعیت مکانی مناسب در جاده ها و سد معبر های موقت و عملیات های عمرانی داخل شهری استفاده می شود از این رو به دلیل کم حجم بودن و سبک بودن جابه جایی را آسان نموده و باعث سرعت بخشیدن به انجام پروژه می شود .

مخروطی های ترافیکی به ارتفاع ” 60 سانت” از جنس پلی اتیلن جهت حفظ موقعیت مکانی مناسب در جاده ها و سد معبر های موقت و عملیات های عمرانی داخل شهری و خارج شهر و دید مناسب به دلیل داشتن شبرنگ (بازتابنده نوری ) برای انجام پروژه های عمرانی مناسب بوده و مورداستفاده قرار می گیرد از این رو به دلیل کم حجم بودن و سبک بودن جابه جایی را آسان نموده و باعث سرعت بخشیدن به انجام پروژه می شود .علاوه بر این قابلیت رد کردن زنجیر از داخل سوراخی که برای این مخروطی تعبیه شده است نیز جز ویژگی های این محصول میباشد که مناسب برای ادارات و مراکز فرهنگی برای جدا سازی و تقسیم بندی محل مورد نظر استفاده می شود .
از دیگر امکانات مخروطی های “60 سانت” نصب تابلو های مخصوص بر روی آنها میباشد که میتوان اسم فروشگاه شرکت و یا تبلیغات را بر روی تابلو انجام داد .

 

کشور سازنده

ایران

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روز

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.