امتیاز مشتری: 0 نفر
15,700

کشو میله ای ( کشاب ) 10 سانتی متر طلایی ورق 1.5 میلی متر محرمی

کارتن 100 عددی - بسته 25 عددی

کد کالا: ‎102201874

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 15,700
X
عدد

جزئیات محصول

مشخصات فنی

ابعاد: (mm³) 90x30x15
  • وزن:80 گرم
  • ضخامت: 1.5 میلی متر
  • طول: 10 ساتی متر
  • جنس: آهن
  • رنگ:طلایی

توضیحات

معرفی کشو میله ای

کشو میله ای ابزاری است که برای امنیت روی درب ها نصب میشود که علاوه بر میله ای که به صورت کشویی پشت درب قرار میگیرد، اجازه تکان دادن درب را نیز نمیدهد و درب عملا از جای خود نمیتواند حرکت کند. طراحی بدنه به صورتی است که کاربر میتواند قفل آویز یا کتابی بر روی آن برای امنیت بیشتر نصب کند. نصب آن از دو طریق جوشکاری و استفاده از پیچ میسر میباشد. برای جوشکاری باید دقت کرد که جنس کشو و ضخامت آن به گونه ای نباشد در حین نصب، آهن آن آب شود. این وسیله در ابعاد کوچک، دارای مقابلی میباشد که برای بستن درب، زمانی که کشو را به سمت جلو هل میدهید، درون آن مقابلی قرار میگیرد و محکم میشود. اما در ابعاد بزرگتر، فاقد مقابلی میباشد و درون زمین یا دیوار قرار میگیرد. البته با توجه به اینکه ضخامت میله در کشو میله ای از سایز 20 سانتی متر تا به بالا همسان میباشد، میتوان در صورت نیاز از مقابلی کشو میله ای 20 سانتی متر برای همه ی کشو میله ای های بلند استفاده کرد.
images.jpg

نحوه تهیه و خرید کشو میله ای

:قبل از خرید این محصول، باید به چند مورد دقت شود

1) جنس
جنس این محصول از آهن میباشد. اما این آهن میتواند مواد نو و یا دسته دوم (بازیافتی) باشد. مشکلی که آهن دسته دوم دارد، بحث اکسید شدن است. چرا این مسئله مهم است؟ بدلیل آنکه هنگام جوش دادن کشو به محل نصب، خواهید دید که جوش مناسب نمیخورد و یا محصول آب میشود. برای درک اینکه جنس این محصول مواد نو است یا دسته دو، باید به وزن آن رجوع کرد. مواد نو چون اکسید نشدند وزن بیشتری دارند و در جوشکاری به راحتی جوش خورده و هرگز آب نمیشوند.
2) رنگ
کشو میله ای در دو رنگ مشکی و طلایی در بازار ایران موجود میباشد. بر روی کشوی طلایی، آبکاری صورت گرفته است و رنگ این آبکاری طلایی میباشد. آبکاری باعث میشود که محصول زنگ نزند و از خطر رطوبت و تماس با آب و اکساید شدن در امان باشد. اما در مقابل، کشوی مشکی فاقد آبکاری میباشد و فقط صیغل داده شده است. اما به علت قیمت پایین تر مشتری خود را دارد. بسیاری این محصول را پس از نصب، رنگ میزنند تا تماس با آب و رطوبت، عمر محصول را کاهش ندهد.
3) سایز
سایز در این محصول دارای اهمیت بالایی میباشد. پیشنهاد میشود قبل از خریداری، حتما از انتخاب سایز آن اطمینان حاصل شود. کشو معمولا دارای سایز های 8، 10، 12، 15، 20، 30، 40، 50، 60، 70، 80، 90، 100 و 200 سانتی متر میباشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. مثلا کشوهای با طول بالا، مناسب برای درب های بزرگ مانند درب سوله و یا انبار است .
4) ضخامت
میله ی کشو درون یک قاب قرار میگیرد. منظور از ضخامت، همان ضخامت قاب میباشد که در دو نوع 1.5 میلی متر و 2 میلی متر موجود میباشد. اکثرا همان 1.5 میلی متر را تهیه میکنند که قیمت پایینتری نیز دارد. اما ضخامت 2 میلی متر هم طرفدار خود را دارد. البته از سایز 30 به بالا، تمام قاب ها سایز 2 میلی متر میباشند
پس از در نظر گرفتن موارد بالا میتوان به راحتی کشوی مورد نظر را انتخاب و خریداری نمود.

کشور سازنده

ایران

گارانتی

مرجوعی کالا: 100

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که درباره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال پیام
رتبه شما: Security code