امتیاز مشتری: 0 نفر
577,000

میخ شانه ای تی ان 50 هاردپیچ جدید

تی ان 50 هاردپیچ شامل 12 جعبه ی 1200 تایی مناسب اتصالات قوی صنایع چوب

کد کالا: ‎103400219

برند: ‎هاردپیچ _ hardpich

موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 577,000
کارتن

تخفیفات

جزئیات محصول

مشخصات فنی

گیـج میـخ : 14
ابعاد مفتول : 2.30*1.90 میلیمتر
طـــــــول : 50 میلیمتر
سایـــز سـر : 5.5 میلیمتر
نوع پوشش : مس
تعداد در خشاب : 40 عدد
تعداد در جعبه : 1200 عدد
تعداد جعبه در هر کارتن : 12 عدد
فروش به صورت کارتنی

توضیحات

 میخ شانه ای تی ان تولید کارخانه هاردپیچ است که گیج آن 14 است. این نوع میخ ها را با نامهای شانه ای ، بادی و استوپ میشناسند.
 این میخ ها با چسبی مخصوص به صورت شانه ای در یک خشاب به هم چسبیده اند و با استفاده از پمپ باد و تفنگی مخصوص آن، مورد استفاده قرار میگیرند. میخ های تی ان هاردپیچ با بسته بندی جدید، در خشاب های 40 تایی عرضه میشود. همچنین در هر جعبه، 1200 میخ وجود دارد و تعداد جعبه در هر کارتن به 12 حعبه افزایش یافته است که این امر می تواند اثر مثبتی بر روی فروش آن بگذارد.
میخ های شانه ای تی ان نسبت به میخ های شانه ای تیپو و اسکا از ضخامت بیشتری برخوردارند و مناسب اتصالات قوی تر نسبت به این دو میخ هستند. کاربرد این میخها غالباً در نجاری، رویه کوبی، مبل سازی، کابینت کاری و دیگر حرفه های صنعت چوب است.
علاوه بر استحکام خود میخ، چسب بین سوزن ها نیز باید به اندازه مناسب باشد. اگر چسب بین سوزن ها کم باشد، سوزن ها در حین جابجایی از هم جدا خواهند شد و ایجاد دردسر خواهد کرد. همچنین چسب زیاد باعث میشود مقدار بیشتری از نیروی تفنگ بادی، صرف جدا کردن چسب ها شود و در نتیجه نیروی کمتری صرف شلیک سوزن از تفنگ خواهد شد و میزان فرو رفتن سوزن، کم و نامناسب خواهد شد.
برند هاردپیچ با تجربه و سابقه درخشان و تولیدات با کیفیت، توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.
شرکت تولیدی هاردپیچ یکی از برترین تولیدکنندگان میخ و سوزن منگنه کشور در سال 1360 تاسیس گردید.
هاردپیچ با به کار گیری کارکنان ماهر، دانش و تکنولوژی  روز دنیا  همواره سعی نموده است علاوه بر اینکه انواع محصولات خود را با کیـفیت بالا تولیـد و به مشتری عرضه می کند ، دانش و تکنولـوژی وارداتی را نیز بومی سـازی نموده و در زمینه صنعت خود ایجاد ارزش نماید.

کشور سازنده

ایران

گارانتی

مرجوعی کالا: 100 روزه

دیدگاه مشتریان

اولین فردی باشید که در باره این کالا دیدگاه میگذارید. میتوانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.