درباره ما

 
گودفورپی استارت آپ پخش و عمده فروشی ابزار، یراق، لوازم ساختمانی، لوازم نظافتی، کالای برق، تاسیسات، تجهیزات صنعتی مورد نیاز صنایع به خصوص صنعت ساختمان می باشد. این مجموعه از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت نموده و نوآوری یکی از پایه های اصلی این شرکت بوده است. فروشگاه اینترنتی گودفورپی در یک مدل کسب و کار کاملا نوآورانه و منحصر به فرد با بهره مندی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاههای تراز اول کشور در خدمت کسب و کارهاست.
تنوع بالا، قیمت عمده فروشی و سرعت تحویل بالا به دلیل استفاده از پیشرفته ترین و کارآمدترن روشهای مدیریت تامین موجودی از ویژگیهای فروشگاه اینترنتی گودفورپی است.
استراتژی گودفورپی کاهش هزینه کل خرید مشتریان است. قیمت عمده فروشی در کنار فضای شفاف ایجاد شده توسط گودفورپی مدیران شرکتها و فروشگاهها و کارفرمایان را قادر می سازد در سلامت اداری با بهترین قیمت و صرف کمترین هزینه نیروی انسانی بتوانند اقلام مورد نیاز صنعت یا پروژه خود را تهیه نمایند.
مشتریان گودفورپی فروشگاههای ابزار فروشی، تاسیسات و لوازم بهداشتی، الکتریکی، شرکتهای تولیدی و صنعتی، شرکتهای ساختمانی، سازمانها و ادارات، کارفرمایان و مجریان پروژه های ساختمانی و صنعتی هستند.