مشاوره در راه اندازی فروشگاه ابزار و یراق

با توجه به اندازه فروشگاه و تنوع کالا، مبلغ سرمایه مورد نیاز متفاوت است. برای شروع کار باید تنوع کالا زیاد باشد ولی نیاز ی نیست که هر کالاها به تعداد زیاد خریداری شود. یعنی فروشگاه جدید باید از هر کالا به تعداد خیلی کم خرید کند. مثلا ابزارآلات دستی و آچار آلات با توجه به میزان مصرفشان از هرکدام در حد یک یا چند عدد کافی است. با این شیوه خرید، می توان با مبلغ سرمایه حدود ۱۵۰ میلیون تومان یک ابزار فروشی در اندازه متوسط و کوچک راه اندازی کرد. حداکثر مبلع سرمایه مورد نیاز در این صنف هم حدود ۵۰۰ میلیون تومان است که می توان یک ابزار فروشی با تنوع نسبتا بالا و قوی و البته باز هم با تعداد موجودی کم راه اندازی کرد. در هر صورت پیشنهاد می شود تعداد کالاها در شروع کار کم باشد و به تدریج با توجه به نیاز منطقه و میزان فروش می توان تعداد موجودی کالاها را افزایش داد.

فروشگاه های جدیدی که با خرید از فروشگاه گودفورپی راه اندازی می شوند می توانند تا  50 قلم کالای خود را به مدت یک سال به شرط سلامت کالا، مرجوع کنند. این امر جهت کاهش ریسک فروش نرفتن کالا انجام می شود.
گودفورپی برای فروشگاه هایی که کمتر از دو سال فعالیت دارند حساب اعتباری باز نمی کند، اما فروشگاه هایی که با خرید از گودفورپی افتتاح می شوند از این قائده مستثنی هستند و از خرید دوم می توانند درخواست حساب اعتباری نمایند.
قیمت های فروشگاه گودفورپی کاملا شفاف است و جهت مشتریانی که تازه وارد این بازار شده اند کاملا مناسب می باشد.
آیا می دانید فروشگاه گودفورپی قادر است در مدت سه روز ، یک فروشگاه جدید ابزار و یراق را راه اندازی کند؟
تنوع مورد نیاز برای یک فروشگاه ابزار و یراق بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ قلم کالا است ، این در حالی است که پخش نیکو حدود ۶۰۰۰ قلم کالا را در انبار موجود دارد.
فروشگاه گودفورپی با استفاده از تنوع بالای محصولات و موجودی کالا، در کمتر از ۳ روز قادر به راه اندازی یک فروشگاه جدید ابزار و یراق می باشد. کارشناسان گودفورپی با راه اندازی دهها ابزارفروشی در هر سال تجربیات خوبی در این زمینه دارند.
فروشگاه گودفورپی هر سال ده ها فروشگاه جدید به دلیل سرعت عمل بالا و تنوع ایجاد کرده است.